فناوری

از وبلاگ تا فيس بوك سه شنبه, 24 اسفند 1395 ساعت 18:22

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
اگر مدير ارشد يك شركت هستيد يا مدير يك بخش، كارمند ارشد هستيد يا كارمند جزء، مهم است که از تمام اخبار و جریانات آن صنعت کاری مطلع باشید. به این وسیله می‌توانید تخصص کسب کنید، احترام تیمتان را به دست بیاورید، و برای تشخیص فرصت ‌ها و استفاده از آنها موقعیت بهتری را برای خود ایجاد كنيد. بنابراين هيچ كدام از منابع آنلاين و امكانات و فرصتهايي را كه فناوري در اختيار شما گذاشته، از دست ندهيد.  
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
باب که مدیر تولید یک کارخانه است، اخیرا مجبور به قطع یکی از خطوط تولید بخش خود شد. او درواقع مجبور به این کار شد چرا که طبق قانون جدید ایمن‌سازی محل کار، آن بخش نیاز به متناسب‌سازی داشت. این تغییر در قانون ایمن‌سازی محل کار، از حدود یک سال قبل پیش‌بینی می‌شد و افراد دیگر در صنعت باب، از ماه‌ها پیش برای این تغییر آماده شده بودند. نیازی به گفتن ندارد که رئیس باب خیلی از این موضوع خوشحال نشد، به ویژه اینکه می‌دانست این مسئله چطور بر سوددهی و زمانبندی‌ها اثر منفی می‌گذارد.  

خودتان را با فناوري هاي روز همگام كنيد! یکشنبه, 22 اسفند 1395 ساعت 20:21

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
برگه های کاغذی یکی از اعضای جدا نشدنی فعالیت روزمره در شرکت ها و موسسات مختلف است. صرف نظر از هزینه تهیه کاغذ، این سوال مطرح است که آیا واقعا هنوز هم در قرن 21 نیاز به کاغذ وجود دارد یا اینکه فناوری های جدید جایگزین این روش سنتی شده اند. در وهله نخست شاید پاسخ کاملا روشن باشد.  
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
استفاده از اينترنت و امكاناتي كه در اختيار صاحبان صنايع مي گذارد در كنار انبوهي از نرم افزار هاي ريز و درشت كه در شركتهاي مختلف توليد مي شود، -كه شركت پگاه سيستم هم يكي از آنهاست- محبوبيت بسيار زيادي براي ارتقاء و بهبود كيفيت خريد و فروش و به طور كلي كسب و كار دارد. ايميل ماركتينگ نقش مهمی در برنامه های بازاریابی و تبلیغات شرکت ها بازي مي كند و از محبوبیت بالایی میان بازاریاب های فعال در حوزه آنلاین برخوردار است، اما زمانی که به صورت اتوماتیک انجام شود میزان اثربخشی آن بیشتر می شود.  
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
با ظهور فناوری‎های دیجیتال در نقش عوامل اختلالگر و تحول‏آفرین، بخشی از پویایی‏های بنیادین دنیای کسب‎وکار دچار تغییراتی شده است؛ سرعت ورود به بازار افزایش پیدا کرده است، رفتار سازمان با شفافیت بی‎سابقه‎ای روبه‌رو است و رویکردی نوین نسبت به اکوسیستم مشارکتی مورد نیاز است؛ یعنی جایی که قابلیت‎های جدید به‌ویژه در داخل مرزهای صنعت برای بهره‎برداری از فرصت‎های نو پدید می‎آیند.
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
محققان می‌گویند هرچه بیشتر به اسمارت‌فون‌هایتان خیره شوید و صفحات فیسبوک را بالا و پایین کنید و یا در توییتر پست بگذارید، احتمال حس تنها بودنتان نیز بیشتر خواهد بود.
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
دو نهاد صنفی هم‌اکنون فضای کسب‌وکارهای اینترنتی که عمده آنها را به‌عنوان  استارت‌آپ می‌شناسیم هدف قرار داده‏اند. مرکز اصناف و بازرگانان که چندی قبل در موضوع ارائه مجوز به اپلیکیشن‏های اسنپ و تپسی وارد بحث کسب‌وکارهای اینترنتی شده حالا بر اساس ماده 87 قانون نظام صنفی به دنبال تشکیل اتحادیه‏ای برای کسب‌وکارهای اینترنتی است.
صفحه1 از84