یکشنبه, 14 شهریور 1395 15:06

در یکصد و دهمین جلسه شورای اموزش و پرورش استان اصفهان تفاهم نامه همکاری اتاق بازرگانی با اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان

در این تفاهم نامه 8 ماده ایی ،همکاری در توسعه فرهنگ پژوهش ،کسب و کار ،کارآفرین و کارگروهی از طریق آموزش و ارتقا سطح نگرش و بینش دانش آموزان ،هنرجویان،معلمان ،هنرآموزان ،مدیران ،مشاوران و خانواده ها و استفاده بهینه از ظرفیت ها و امکانات سخت افزاری و نرم افزاری طرفین برای نیل به اهداف مشترک مورد تاکید دو طرف قرار گرفت .

در این تفاهم نامه اتاق بازرگانی متعهد شد که در اجرای دورهای آموزشی کوتاه مدت تخصصی به منظور توسعه فرهنگ کسب و کار ،کارآفرینی و کارگروهی همکاری کرده و همچنین شناسایی و معرفی نیازهای آموزشی فضای کسب و کار در بخش های صنعت،معدن ،تجارت و کشاورزی و خدمات به اداره کل به منظور توسعه رشته های تحصیلی موجود و یا ایجاد رشته های جدید همکاری نزدیکی داشته باشد .

رسول زرگرپور استاندار اصفهان دراین جلسه همکاری کلیه دستگاه های دولتی و خصوصی را با آموزش و پرورش باب جدید و اتفاقی نیک و مبارک برشمرد و افزود:آموزش و پرورش دستگاهی گسترده و البته منسجم است که نیاز است کلیه دستگاه های دولتی و خصوصی با این وزارت خانه همراهی و همکاری داشته باشند .

وی در ادامه گفت : برای بالا بردن کمیت و کیفیت برنامه های آموزش و پرورش لازم است این دستگاه تمام توان و استعداد خود را به کار بگیر و از پرداختن به حواشی پرهیز نماید .

استاندار اصفهان همچنین افزود : در راستای عملیاتی نمودن مصوبات شورای آموزش و پرورش استان و همچنین اجرائی شدن توافقات و تفاهم نامه های آموزش و پرورش با سایر دستگاه ها و ارگان ها باید یک کارگروه تخصصی تشکیل شود تا آموزش و پرورش از اهداف عالی و غائی خود فاصله نگیرد

 

منبع: اتاق بازرگانی اصفهان

نظر دادن

ارسال نظر