پنج شنبه, 13 خرداد 1395 15:17

سهل آبادی در دیدار با هیات مدیره انجمن برق و الکترونیک استان اصفهان : دولت از طلب خود از چین و هند چشم پوشی کند /ورود کالاهای چینی و هندی به جای دلارهای نفتی ،تولید داخل را زمین گیر ساخته است

رییس اتاق بازرگانی اصفهان گفت:بخش خصوصی ایران از دولت می خواهد که از طلب فروش نفت به چین و هند چشم پوشی کند زیرا کالاهای چینی و هندی به جای دلارهای نفتی در بازار ایران رکود را تشدید ساخته است.

«سید عبدالوهاب سهل آبادی»در دیدار با اعضای هیات مدیره انجمن همگن برق استان اصفهان تصریح کرد:کشورهای چین و هند به جای بدهی خود به ایران کالاهای مصرفی عرضه می کنند که ضربه سختی به تولید کنندگان داخلی وارد ساخته است .

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تشکیل نشست روسای سه اتاق بازرگانی ،اصناف و تعاون استان اصفهان گفت:هم اندیشی و همگرایی تشکل های اقتصادی میتواند به حل مسایل و مشکلات اقتصادی استان منجر شود.

سهل آبادی با اشاره به فعالیت کانون کارفرمایان استان اصفهان در زمینه های مختلف گفت:کارت این کانون از نظر قوه قضاییه به عنوان یک سند قابل وثیقه در دادگاهها و محاکم قضایی شناخته می شود.

وی خواستار فعال شدن تشکل های اقتصادی از جمله انجمن های همگن صنعتی استان در انعکاس مشکلات واحهای صنعتی شد و گفت:برخی از مسایل واحدهای صنعتی در شهرکهای صنعتی با پیگیری و تلاش تشکلها قابل حل است.

«سید محسن پورسعید» رییس انجمن صنایع برق و الکترونیک استان اصفهان در این جلسه با ارایه گزارشی از فعالیت های این انجمن گفت:کالاهای بی کیفیت چینی مهمترین چالش تولید کنندگان صنعت برق و الکترونیک استان اصفهان شده است .

منبع:اتاق بازرگانی اصفهان

نظر دادن

ارسال نظر